Woda utleniona

Zastosowanie i terapia wodą utlenioną

„Niezależnie od tego, jakimi cudownymi właściwościami dysponował by nadtlenek wodoru, to skuteczność jego oddziaływania na organizm będzie znacznie większa, a efekt bardziej niezawodny, jeśli zmienimy swe życie od podstaw”.    – prof. Iwan Nieumywakin

Zastosowanie wewnętrzne wody utlenionej

Dawkowanie wody utlenionej wg książki Iwana Nieumywakina „Woda utleniona na straży zdrowia”:

Do stosowania wewnętrznego stosujemy 3% wodę utlenioną. Zażywać zaczynając od 1 kropli na dwie-trzy łyżki wody 3 x dziennie przed jedzeniem lub 1.5 – 2 godziny po posiłku. Codziennie zwiększać dawkę o 1 kroplę, aż dojdziemy do 10 kropli. Przerwać kurację na 2 – 3 dni i podjąć ją znowu, ale już w dawce 10 kropli, robiąc przerwę co 1-3 dni. Można powyższe ilości wody utlenionej wymieszać w szklance wody. Będziemy dzięki temu bardziej nawodnieni, a gdy będziemy pić ją na rano na czczo to dodatkowo wydalimy z pęcherzyka żółciowego zgęstniałą przez noc żółć, która jest głównym czynnikiem kamieniotwórczym.  Objawy odwodnienia organizmu zobacz tutaj.

Najlepiej pić wodę utlenioną ze szczyptą soli (wziąć sól do ust i popić wodą wymieszaną z wodą utlenioną). W ciągu dnia całkowita ilość soli nie powinna przewyższać 2-3 g i nie powinno się tego przekraczać. Niektórzy nie robią przerw w piciu wody utlenionej.

W razie konieczności dzieciom do 5 roku życia można podawać po 1-2 krople na łyżkę wody, od 5 do 10 roku życia – po 2-5 kropel, od 10 do 14 lat – po 5-8 kropel jednorazowo, również 30 minut przed posiłkiem lub 1,5 – 2,0 godziny po posiłku.

Woda utleniona powinna być pita na pusty żołądek przed jedzeniem lub 1,5 do 2 godzin po jedzeniu.
Nie należy używać chlorowanej wody kranowej.

Woda utleniona jest używana do pasteryzacji mleka w większości krajów na całym świecie. 12 kropli 35% wody utlenionej na 1,1 litra mleka jest równoznaczne z pasteryzacją. W świeżych sokach z marchwi i bananów znajduje się enzym, który rozkłada wodę utlenioną na wodę i tlen podczas kontaktu. Nie używać napojów słodzonych, alkoholowych lub gazowanych. Jeżeli twój żołądek się rozstroi na danym poziomie, zostań na tym poziomie lub wróć do poprzedniego poziomu. Kiedy reagujemy na wyższe dawki, można używać więcej wody.

Aplikacja do nosa i do uszu:
 • W każdej chorobie, stanach dyskomfortu (grypa, przeziębienie, ból głowy) – szczególnie w chorobie Parkinsona, stwardnieniu rozsianym, dolegliwościach górnych dróg oddechowych (zapalenie zatok przynosowych lub czołowych), szumie w uszach i innych, należy zakrapiać nadtlenek wodoru do nosa, rozcieńczywszy 15 kropel w łyżce stołowej wody. Całą pipetkę wkrapiać najpierw do jednej, a potem do drugiej dziurki. Po 1-2 dniach można zwiększyć dawkę – po 2-3 pipetki do każdej dziurki. Potem można wprowadzać do jednego centymetra sześciennego za pomocą jednogramowej strzykawki. Kiedy po upływie 20-30 sekund z nosa zacznie wydzielać się śluz, należy udać się do łazienki, skłonić głowę na ramię, zatkać palcem tę dziurkę w nosie, która znajduje się wyżej, a przez dolną spokojnie wydmuchać wszystko, co wydostaje się z nosa. Następnie przechylić głowę na drugie ramię i powtórzyć to samo. Przez 10-15 minut nic nie jeść i nie pić.
 • Przy krwotokach z nosa (o tym dobrze wiedzą lekarze pogotowia) nos zatyka się tamponami z 3% nadtlenkiem wodoru, a następnie szuka się przyczyny krwawienia.
 • W różnych dolegliwościach uszu i w niedosłuchu należy stosować początkowo 0,3-0,5% roztwór nadtlenku wodoru (ok. 1 ml 3% H2O2, czyli wody utlenionej, na 1 stołową łyżkę wody). Po kilku dniach można stężenie roztworu zwiększyć do 1-2% (zakrapiać lub umieszczać w uchu tampon z waty).
Uwaga:
 • Biorąc wodę utlenioną bezpośrednio przed snem można mieć trudności z zasypianiem, ponieważ wzrasta poziom tlenu w komórkach.
 • Osoby, które miały przeszczepy, nie mogą stosować wody utlenionej. Woda utleniona stymuluje system odpornościowy i może spowodować odrzucenie przeszczepu.
 • Negatywne działanie nadtlenku wodoru przy stosowaniu wewnętrznym wyjaśnić należy tym, że w przewodzie pokarmowym jest mało enzymu katalazy lub nie ma go wcale. Oto dlaczego dobrano dawkę nie przewyższającą 10 kropel w trakcie jednego wlewu 1 godzinę przed posiłkiem lub 1,5-2,0 godziny po posiłku.
 • Nawet sami chorzy mogą określić dla siebie dawkę, która wydaje się im do przyjęcia i nie wywołuje dyskomfortu, na przykład nawet nie przewyższającą 3-5 kropel jednorazowo.

W naszym „cywilizowanym życiu” jemy smażone, wędzone, a dodatkowo zatrute chemią, pozbawione tlenu pokarmy, i dlatego do ich strawienia potrzeba go bardzo dużo. A tkanki żyją praktycznie w środowisku beztlenowym i zmuszone są walczyć o każdy dodatkowy łyk powietrza.

Dlatego u niektórych osób przyjęcie nawet 2 kropel nadtlenku wodoru wywołuje nieraz różne dolegliwości z omdleniem włącznie, podobnie jak to ma miejsce z mieszczuchem, który ocknął się w lesie.

Jednak w związku z tym, że organizm ludzki – na skutek siedzącego trybu życia, sposobu żywienia i innych czynników – praktycznie zawsze odczuwa niedobór tlenu, przyjmowanie nadtlenku wodoru przy jakichkolwiek zaburzeniach nie okaże się zbędnym.

Jeśli po zażyciu nadtlenku wodoru pojawią się jakiekolwiek nieprzyjemne efekty, bóle, ociężałość i inne, to przerwijcie zażywanie na 1 -2 dni, albo też zmniejszcie dawkę do 3-5 kropel.

W czasie używania nadtlenku należy zażywać witaminę C (jeden ząbek czosnku dziennie spełni to zadanie).

Nadtlenek wodoru należy przechowywać w ciemnych naczyniach, naczynie musi być hermetycznie zamknięte, ponieważ w kontakcie z powietrzem nadtlenek wodoru szybko ulega rozkładowi. Dotyczy to również roztworów nadtlenku wodoru (wody utlenionej).

Woda utleniona, a bakterie

Zastosowania zewnętrzne wody utlenionej
 • Użyć sody oczyszczonej i takiej ilości 3% wody utlenionej, aby zrobiła się pasta, lub zanurzyć szczoteczkę do zębów w 3% wodzie utlenionej i umyć zęby. Woda utleniona rozpuszcza kamień nazębny, tworzy zdrowe dziąsła i wybiela zęby. Soda oczyszczona i woda utleniona tworzą najlepszą pastę do zębów.
 • Do płukania jamy ustnej stosować 1 łyżeczkę 3% roztworu na 50 ml wody.
 • Jako kompresy, wcierania w dowolne chore miejsce (okolica serca, stawy itd.), smarowania powierzchni skóry przy chorobie Parkinsona, stwardnieniu rozsianym: 1-2 łyżeczki 3% roztworu nadtlenku wodoru (standardowa woda utleniona) na 50 ml wody, ze stopniowym zwiększeniem stężenia roztworu aż do 3% (czyli do stężenia nierozcieńczonej wody utlenionej).
 • W chorobach skóry (egzema, łuszczyca i inne) można stosować nie tylko nierozcieńczoną wodę utlenioną (3% roztwór nadtlenku wodoru), ale i 15-25-33% nadtlenek wodoru, przygotowany z tabletek Hydroperytu, który można nabyć w sklepach z odczynnikami chemicznymi. Należy smarować wysypki 1-2 razy dziennie, aż do całkowitego ich ustąpienia.
 • Jeśli cierpicie na grzybicę stóp albo innych części ciała, lub brodawki na ciele i inne wykwity, należy je smarować 3% roztworem H2O2 (nierozcieńczoną wodą utlenioną) przez kilka dni, a dolegliwości znikną.
 • Przy zainfekowanych ranach, procesach ropnych, krwiakach itp., nadtlenek wodoru sprzyja szybszemu gojeniu się. Jak wiadomo, dobrym środkiem dezynfekującym przy płytkich ranach, pęknięciach i chorobach skóry są ałuny. Ich zastosowanie będzie skuteczniejsze w połączeniu z nadtlenkiem wodoru: do 10% roztworu ałunów (na 10 ml wody 10 g ałunów) dodać 1 łyżeczkę 3% nadtlenku wodoru. Roztwór ten jest świetnym środkiem do leczenia wrzodów, chorób skóry, powierzchniowych ran i zapalenia węzłów chłonnych.
 • Wykorzystanie nadtlenku wodoru w kąpielach. Zazwyczaj zwracamy niewiele uwagi na naszą skórę, a przecież jej powierzchnia to 2 m². Działa ona jak nerki i płuca. Znaczy to, że przez skórę również oddychamy, i przez nią odprowadzane są produkty metabolizmu. Oto dlaczego po ćwiczeniach fizycznych i po spoceniu się należy koniecznie wziąć lekki prysznic, w przeciwnym bowiem razie szkodliwe substancje ponownie znajdą się w organizmie.
  W celu zażycia jednej ciepłej kąpieli należy wziąć 5-6 buteleczek wody utlenionej (po 40 ml). Czas kąpieli to 30-40 minut. Dolewaj ciepłej wody, aby utrzymać temperaturę. Następnie należy umyć się czystą wodą.
  Pamiętajcie jednak, że mydła i szampony, zawierają w swym składzie zasady i zmywając z powierzchni skóry kwaśną warstwę ochronną, czynią nas naprawdę nagimi wobec infekcji, które mogą przeniknąć przez skórę. Cykl zabiegów – 5-6 kąpieli co drugi dzień – można powtórzyć po upływie dwóch tygodni.
 • Bardzo dobrze działa na skórę sauna parowa z nadtlenkiem wodoru, która jest już od dawna oficjalnie zalecana w wielu krajach: Anglii, USA, Kanadzie.
Jak działają kąpiele z nadtlenkiem wodoru?

Normują stolec, wypędzają glisty, regulują powłokę skórną, w egzemie, łuszczycy, zapaleniach skóry i wrzodach troficznych, łagodzą ból kręgosłupa, stawów i mięśni.

Uwaga! Podczas kąpieli z nadtlenkiem wodoru możliwe jest zaobserwowanie podwyższonej temperatury ciała, pojawienie się zaróżowień na skórze, niewielkie kłopoty ze stolcem. Nie ma w tym nic niepokojącego – są to oznaki zanieczyszczenia organizmu. Im większe zanieczyszczenie, tym bardziej wyrażą się te objawy. Natomiast zdrowy człowiek po takiej kąpieli odczuje jedynie ulgę.

Zastosowanie wody utlenionej w kosmetyce

Wszystkie istniejące środki kosmetyczne – kremy, żele i balsamy – wykazują jedynie zewnętrzne działanie. A przecież zaburzenie funkcji komórki zależy od wewnętrznego stanu organizmu – od jego zanieczyszczenia. A ono z kolei zależy przede wszystkim od tego, czy komórki otrzymują odpowiednią ilość tlenu. Suchą skórę, zaskórniki, zmarszczki i wiele innych likwiduje się dobrze przy pomocy nadtlenku wodoru.

 • Należy przemywać twarz ciepłą wodą, dobrze ją wytrzeć i – zmoczywszy watkę w nadtlenku o stężeniu 1-2%, a potem 2% – wymasować twarz i szyję. Po 20-30 minutach należy ponownie opłukać twarz w ciepłej wodzie.
 • Identyczny zabieg można wykonać przy cellulicie, wzmocni się działanie nadtlenku wodoru za pomocą masażera lub aplikatora Kuzniecowa, a najlepiej Lyapko (każda inna rękawica lub gumowa gąbka do cellulitu spełni tu swą rolę). Należy wymasować biodra, brzuch, ręce i nogi, a następnie zwilżyć powierzchnię skóry 3% nadtlenkiem wodoru.
 • Trzymaj spryskiwacz z 3% wodą utlenioną pod prysznicem. Spryskaj swoje ciało po umyciu. Chroń oczy, brwi i włosy.
 • Mocz stopy w 3% ciepłej wodzie utlenionej aż odczujesz poprawę.
Zastosowanie wody utlenionej do celów spożywczych w domu

Owoce i warzywa
Do ¼ filiżanki dodać 3% wody utlenionej i uzupełnić do pełna zimną wodą. Moczyć owoce i warzywa 20 do 30 minut. Osuszyć i wstawić do lodówki lub spryskać owoce i warzywa 3% wodą utlenioną. Pozostawić je na kilka minut, a następnie opłukać i wysuszyć (usuwanie E-coli).

Marynowanie
Umieścić mięso, ryby lub drób w naczyniu (unikać używania naczyń aluminiowych). Zalać je 3% wodą utlenioną rozcieńczoną taką samą ilością wody. Umieścić w lodówce na ½ godz. Przepłukać i gotować.

Kuchnia
Trzymać 3% wodę utlenioną w rozpylaczu w kuchni. Używać jej do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni blatów i przyrządów kuchennych.

Zmywarka
Dodać 2 uncje [56,7 g] –  (ok. 40 ml) 3% wody utlenionej do każdego cyklu mycia.

Pranie
Dodać 8 uncji [226,8g] – (ok. 156 ml) 3% wody utlenionej do pralki w miejsce wybielacza.

Nawilżacz powietrza
Dodać 12 uncji [340g] – (ok. 235 ml) 3% wody utlenionej lub 4 uncje [113,4g] – (ok. 102 ml) 35% wody utlenionej do 1 galona [4,4 litra] wody. Przy takich chorobach jak: rozedma płuc, chroniczne obstrukcyjne choroby płuc, nowotwór płuc, bronchit, zapalenie płuc itp., dobrze jest używać nawilżacza wypełnionego wodą utlenioną.

Kiełkowanie materiału siewnego
Dodać 1 uncję [28,35g] – (ok. 19,50 ml) 3% wody utlenionej do 0,55 litra wody i moczyć nasiona całą noc. Dać te same ilości wody utlenionej do każdego płukania nasion.

Zastosowanie wody utlenionej w ogrodnictwie
Ogrodnicy i osoby stosujące uprawy hydroponiczne używają wody utlenionej. Spontaniczna dekompozycja uwalnia tlen w korzeniach roślin, który powoduje lepszy rozwój korzeni i zabezpiecza je przed gniciem.
Dla roślin domowych dodać 1 uncję [28,35g] – (ok. 19,55 ml) 3% wody utlenionej lub 16 kropli 35% wody utlenionej na 1,1 litra wody. Woda utleniona jest doskonałym i bezpiecznym środkiem owadobójczym. W tym celu należy spryskać rośliny roztworem 8 uncji [226,8g] – (ok. 156 ml) 3% wody utlenionej z 8 uncjami [226,8g] białego cukru na 4,4 litra wody.

Więcej informacji na temat stosowania wody utlenionej można uzyskać:

http://www.igya.pl/index.php/srodki-lecznicze/suplementacja/420-domowe-zastosowania-wody-utlenionej

Literatura: „Woda utleniona na straży zdrowia” – Iwan Nieumywakin

189 komentarzy

 • Artykuł bardzo ciekawy tylko nie jest do końca wyjaśnione ile i kiedy brać tą witaminę C, czy zaraz po wypiciu wody utlenionej czy w jakimś odstępie czasu?

  • chodzi o to, że dziennie zapotrzebowanie na wit C zapewni ząbek czosnku. Czyli na 24 h spożywasz właśnie tyle i git.

  • Czy jeśli wlewam do nosa 15 kropelek rozcieńczonych w łyżce stołowej i nie uda mi się tego wypluć to mi zaszkodzi?I czy nie powinnam wtedy jeść i pić 15 minut czy 1.5 do 2 godzin?

   • Nie sadze to raczej chodzi o zaburzenie procesow trawiennych w zoladku, gdyz w zoladku, zeby sie trawilo musi byc odczyn mega kwasny, a woda utleniona pewnie robi go zasadowy i wtedy by Ci sie nic nie trawilo tylko gnilo w przewodzie pokarmowym i bylby problem, dlatego tylko o doustne z polknieciem chodzi kiedy dociera do zoladka, by nie jesc od razu, ani w trakcie ani po, zeby sie spokojnie wszystko strawilo. Uzywajac do nosa na pewno nie zaszkodzi i nie ma zwiazku z jedzeniem. Gratuluje tylu kropel w tak malej ilosci wody, mnie to strasznie szczpnie w nosie i szybko dolewam soli fizjologicznej i przechodzi, a za to zatoki oczyszczone….
    Czytalam gdzies, ze pijac wode utl. moga wolne rodniki powstawac, pewnie dlatego zaleca sie wit. C jako antyutleniacz, by wylapywal te wolne rodniki i je naprawial, unieszkodliwial. Ja mam wit C sypana taka 1kg-2g ale jeszcze nie mialam odwagi wody utlenionej pic.

 • Witam,
  Ja chciałabym zapytać odnośnie nawilżacza powietrza.Rozumiem że dodanie wody utlenionej „dotleni” dodatkowo powietrze? Czy wodę utlenioną dodawać zawsze do wody czy raz na jakiś czas? I czy wdychanie takiego powietrza jest bezpieczne dla 9 miesięcznego niemowlaka? Słyszałam również że nadtlenku wodoru można używać do czyszczenia nawilżacza aby zabić bakterie (po dobie używania wydobywa się brzydki zapach) i tu pytanie jak to poprawnie zrobić i wody o jakim stężeniu użyć ?

  • Witam,
   Oczywiście nawilżacz powietrza należy co jakiś czas czyścić. Jeśli już po dobie używania nawilżacza zaczyna wydobywać się nieprzyjemny zapach, na pewno zalega w nim pleśń i osad wapienny. Większość brudu bez większego wysiłku można usunąć za pomocą gąbki, wody i mydła. Jeśli jednak mocno się trzyma, można użyć octu i skrobaczki. Na koniec można użyć 3% wody utlenionej, aby zabić i usunąć pleśń. Zagrzybiały nawilżacz tylko szkodzi, a nie pomaga. 🙁
   Nawilżanie powietrza w pokoju powinno się rozpocząć od przewietrzenia pomieszczenia. Woda użyta do nawilżacza powinna być bez dodatku chloru.
   Wg Nieumywakina stosując wodę utlenioną do nawilżacza zwiększamy zdolność do czyszczenia wewnętrznej części płuc i przywracamy zdolność oddychania. Człowiek zaczyna się lepiej czuć, np. tak jak w lesie, czy w pobliżu wodospadu. Proponuję stopniowo wlewać wodę utlenioną do nawilżacza i jednocześnie obserwować siebie i dziecko. Każdy organizm jest inny (zanieczyszczenie organizmu) i może inaczej reagować. Pozdrawiam. 🙂

 • Czy stosowanie wody utlenionej mogło spowodować ból palców w prawej nodze ??? Coś jakby mnie kuło w środku , lub ścięgna przeskakiwał jeden po drugim .

  • Witam,
   Proszę się obserwować, jeśli bóle będą się nasilać, proszę pozostać przy ostatnio branej dawce, zmniejszyć ilość kropli lub przerwać branie wody utlenionej. Po 1-2 dniach spróbować znów rozpocząć branie wody utlenionej. Bóle tego rodzaju mogą mieć różne podłoże, ale niewykluczone, że złogi znajdujące się w stopie zaczęły się przemieszczać. Życzę zdrowia i wytrwałości.

   • OK. Zrobię tak jak Pan(i) poleca . Dziękuję za szybką odpowiedz .

  • Tak sie dzieje gdy organizm uwalnia sie ze złogów. Inaczej mowiac woda utleniona oczyszcza organizm ze wszystkiego czego nie powinno w nim być. A to czasem boli , moze pojawic sie katar (oczyszczanie zatok) , mrowienia a nawet goraczka. Te wszystkie objawy swiadcza o oczyszczaniu.
   Przerwac terapie gdy taki stan jest nie do wytrzymania .Ja tylko zmniejszam dawke.

   • Zlituj się!!! Co Ty opowiadasz? Jakie oczyszczanie??? Skąd Ty masz wiedzę na ten temat? Ludzie czytają te bzdury i potem krzywdę sobie robią. Bóle stawów często się pojawiają przy piciu wody utlenionej i to na pewno nir ma związku z oczyszczaniem tylko zatruciem organizmu.

  • Nie wiem czy moje dolegliwości wynikły ze zastosowania /picia / roztworu wody utlenionej ,ale objawiły się one niejako równolegle z podjętą przeze mnie kuracją kroplową z użyciem wody utlenionej. Najpierw wystąpił ból w stawach palców prawej stopy – zdiagnozowano to jako DNA moczanowa i wyleczono. Po jakimś czasie wystąpił dolegliwy ból w prawym /!/ stawie biodrowym. Po różnych badaniach , ortopeda nie potrafił postawić diagnozy. Doświadczona internistka wyleczyła mnie zastosowaniem 6-ciu zastrzyków Movalis / 1 zastrzyk co drugi dzień/. Wczoraj /po ok. 3 miesiącach od tamtych dolegliwości/ wypiłem
   3 dawki po 2 krople w 1/4 szklanki wody – rankiem obudził mnie dolegliwy ból w lewy stawie biodrowym. Kończę próby kuracji z H2O2 i zaraz idę do lekarza.

 • Witam serdecznie,od dłuższego czasu tj.Od 5 lat mam gorycz w buzi nie mogę się tego pozbyć. Brałem różne środki i nic różne badania,helikobakter wyleczony,ostatnio płakałem buzię wodą utleniona i chyba to jest to.Dodatkowo od dawna mam takie kłucie z lewej strony brzucha.Pytanie czy mogę pić wodę utlenioną?

  • Witam,
   Aby pozbyć się goryczy w buzi należy zmienić trochę swój jadłospis. 🙂 Na pewno dobre w tym przypadku są wszelkie warzywa krótko gotowane, kasze, mogą być prażone szczególnie jaglana, jęczmienna oraz wszelkie strączkowe. Najlepiej spożywać pokarmy o łagodnym smaku. Dobrze byłoby, aby skorzystać z wiosennego oczyszczania organizmu i chociaż zastosować na jakiś czas dietę wegetariańską.
   Proponuję zrezygnować na jakiś czas ze smażonego mięsa, kiełbas, pikantnych przypraw, smażonych i surowych: cebuli, czosnku, pora, szczypiorku, ostrych dodatków: chrzanu i musztardy, majonezu, tłustych serów, serów pleśniowych i żółtych, gazowanych napojów, słodkich win, likierów, nalewek, drinków z sokami owocowymi. Dużo tego…, ale zapewniam, że zmiana diety na lżejszą poprawi Pana samopoczucie. Być może już Pan się tak odżywia, to tylko potrzeba czasu, aby organizm się zregenerował.
   Płukanie buzi wodą utlenioną rozcieńczoną wodą jest bardzo dobre… piękne zęby i nie tylko. Jeśli chodzi o picie wody utlenionej polecam, ale jak zwykle należy zwracać uwagę na swoje odczucia. Gdy mamy gorsze samopoczucie, zostajemy przy ostatniej dawce lub zmniejszamy ilość kropli, dajemy organizmowi czas na przystosowanie się. Proszę tylko pamiętać, że wodę utlenioną mieszamy z wodą bez chloru. Pijąc wodę utlenioną dobrze jest wziąć na język szczyptę soli oraz w ciągu dnia witaminę C. Serdecznie pozdrawiam.

   • Ja także przez ok. rok czasu nie mogłam pozbyć się gorzkiego smaku w ustach, był coraz bardziej dokuczliwy, nic mi nie smakowało. Dopieropo usunięciu amalgamatów ( czyli plomb z rtęcią – miałam 5 ) na zawsze pozbyłam się goryczy w ustach.

  • dokładnie takie same objawy ma mój chłopak, od 2 lat.. chodzi po lekarzach, ale nikt tego nie potrafi zdiagnozować.. Czy ktoś coś zasugeruje?..

 • Witam serdecznie mam pytanie czy do picia stosować taką zwykłą wodę 3% z apteki?Czy mkożna ją dodawać do rostworu wody z solą himalajską?Dziękuję za odpowiedź.

  • Witam serdecznie,
   Tak, do picia można stosować wodę utlenioną z apteki, choć jest ona stabilizowana chemicznie, bo uległaby rozkładowi.
   Proszę nie robić roztworu z soli z wodą utlenioną, gdyż zachodzą szybko reakcje chemiczne. Najlepiej jest tak jak to poleca prof. Nieumywakin wziąć szczyptę soli (himalajska jest najlepsza) do buzi i popić wodą utlenioną rozpuszczoną w wodzie niechlorowanej. Pozdrawiam.

 • Witam,

  Mam problem z pęcherzem moczowym,często odczuwam pieczenie. Czy mogę wodą utlenioną przemyć cewkę moczową, czy to coś pomoże?

  • Witam Edyto!
   Jeśli odczuwasz pieczenie przy oddawaniu moczu, to możesz mieć zapalenie układu moczowego lub cewki moczowej. Takie bóle mogą występować również przy wydalaniu piasku z nerek. Proponuję wizytę u lekarza, na pewno warto zrobić badanie moczu.
   Wodę utlenioną proponuję zacząć pić i jednocześnie robić kąpiele z dodatkiem wody utlenionej.
   Warto ograniczyć w diecie ostre przyprawy, bo mogą nasilać pieczenie. Można pić codzienne sok z żurawin, ale naturalny bez zbędnych dodatków lub kupić tabletki zawierające wyciąg z owoców żurawiny i oczywiście nie zapominać o odpowiedniej ilości płynów w ciągu doby. 🙂 Pozdrawiam.

  • Przewlekłe zapalenie pęcherz moczowego według Klimuszki
   Po 50 g
   liść jeżyny
   liść mięty
   liść pokrzywy
   liść podbiału
   kwiat bzu czarnego
   koszyczek rumianku
   kłącze perzu
   ziele krwawnika
   ziele skrzypu.
   Łyżka ziół zalać szklanką wrzątku i odstawić na 3 godziny, przecedzić, lekko podgrzać, pić 2 dziennie przed jedzeniem.

 • Witam serdecznie!
  Podoba mi się pomysł moczenia ziarna siewnego, tylko bulwersuje mnie nazwanie ziaren sadzonkami. Czy ja mam moczyć ziarno, czy sadzonki? Nie jest to jednoznacznie określone. W tytule jest ziarno, w treści sadzonki. Może błąd powstał w tłumaczeniu na język polski? Poza tym ciekawi mnie, czy do kiełkowania ziarna na kiełki do spożycia także mogę użyć wody utlenionej w polecanym stężeniu?
  Poza tym, co do komentarzy. Czy możliwe jest, by można odczuwać jakiś dyskomfort w palcu u nogi tylko dlatego, że pije się wodę utlenioną, czy jest to efekt nadmiernego wczuwania się w siebie. Takie wnikliwe obserwacje reakcji własnego ciała mogą doprowadzić do hipochondrycznych efektów. Napije się – swędzi. Przestaje pić – nie swędzi. Napije się – znowu swędzi. Ktoś wrażliwy przeczyta taki komentarz i zrezygnuje na wstępie. Po co ma pić taką wodę, po której będzie na przykład swędzić go pewna część ciała. Argumenty, że każdy jest inny nie tłumaczą niczego. Woda na każdego człowieka działa tak samo. Po prostu go myje. To samo jest z wodą utlenioną. Po prostu leczy, gdyż ma takie właściwości.
  Ja od długiego czasu piję wodę utlenioną. Dawkuje sobie ją po równo, bo nie lubię komplikacji. Trzydzieści kropel na raz, a jak mi się przypomni, to kilka razy dziennie. Nie robię żadnych przerw i nie muszę o niczym pamiętać. Płuczę usta, przecieram twarz, nacieram całe ciało, myję zęby i do wielu innych rzeczy ją stosuję, tylko jeszcze w ogrodzie nie stosowałem, co niniejszym przyrzekam niebawem uczynić.
  Mam siedemdziesiąt lat, dobre zdrowie i tylko mam jedno zmartwienie, że dziewczyny są coraz piękniejsze, a mnie ze względu na wiek nie wypada się z nimi zadawać.
  Pozdrawiam.

  • Witam serdecznie Panie Wiesławie!
   Rozweselił mnie Pan bardzo, szczególnie ostatnie zdanie. 🙂 Duże poczucie humoru, duże pokłady dobrej energii, to już sukces na zdrowie!
   Ilość wody utlenionej w artykule podana jest według zaleceń prof. Nieumywakina. Pana osobiste doświadczenia z wodą utlenioną są warte zastosowania. Przyznaje się, że od razu tak dużej dawki 30 kropel na raz nie piłam, ale wszystko przede mną. 😉 Pozdrawiam.

   • Jeśli chodzi o materiał siewny, to należy moczyć ziarno, i płukać ziarno, wkradł się błąd. :-/ Do kiełkowania ziarna proszę stosować stężenie wody utlenionej jak w artykule.

  • A ja sie z Panem zadam ….prosze napisac o efektach stosowania w ogrodnictwie.
   Do moczenia nasion sie uzywa i do moczenia sadzonek (kapusty, selera, pora, brukselki , brokulow) przed sadzeniem.

 • witam ,ja stosuje wode utlenioną z apteki ,rano na czczo pół litra wody i 10 kropli wody utlenionej,i tak 3 razy dziennie,oczywiscie woda osolona(himalajska) , jak narazie to wróciła energia,ustąpiły bóle głowy,chce sie żyć, a stosuje od 1,5 miesiąca,pozdrawiam

  • Az tak siebie nie obserwuje , ale jedno jest pewne : nie starzeję się. Albo inaczej :wygladam tak jak 5 lat temu albo i lepiej.

 • Witam wszystkich może jestem trochę maniaczka ale tylko trochę do mojego życia zaprosiłam trucicieli zarazków grzybów pasożytów i innych potworkòw które bez karnie we mnie buszuja i zatruwaja zycie i jakoś trzeba je wypędzić i zły posmak w ustach,obłożony język,czy nasiadowki a uwielbiany antyrespirant mmy 3 ukochane produkty woda utl,ocet jabłkowy i imbir pije ,wcieram, smaruje,myje się i nigdy nie czułam się bardziej czysta no i może maniaczka hehe bo bez tego ja juz nie potrfię się obyć

 • Witam serdecznie,
  Jestem mama 7miesiecznego maluszka. W ciąży ze względu na częste infekcje ginekolog zalecił mi kropienie uszu woda utleniona. Cudowny lek! Stosuje do teraz 🙂 do tego w razie cięższego przeziębienia wcinam zabki czosnku, syrop z czosnku i cebuli 🙂 dzis zaczęłam kropić wode utleniona do nosa bo ni mogę samymi inhalacjami woda fizjologiczna zatok oczyścić. Po jednym kropieniu, a juz oddycham normalnie 🙂 Mam pytanie, czy mogę stosować i w jakim stężeniu wode utleniona do uszu i noska 7miesiecznego maluszka? Niestety przeszłam kilku pediatrów i wszyscy pchają g*wno :|dodam, ze córka pierwsze mocne przeziębienie przeszła mając 6,5 mca co skonczylo soe antybiotykiem po 3 tyg nieumiejetnego leczenia pediatry 😐 przy każdym zabkowaniu oslabia jej się odporność i zaczyna się od katarku.. Chce uniknąć faszerowania badziewiem z apteki. Tym bardziej, ze po wszystkich aromatyzowanych rzeczach ma bole brzuszka.

  • Według prof. Nieumywakina w razie konieczności dzieciom do 5 roku życia można podawać do picia po 1-2 krople na łyżkę wody niechlorowanej.
   Jeśli chodzi o zakraplanie uszu, kładziemy dziecko na boku i wkraplamy mu do ucha (zaczynając od 1 kropelki, później dochodząc stopniowo do 3-4 kropel wody utlenionej) 0,3-0,5% roztworu nadtlenku wodoru, tj.ok. 1 ml 3% wody utlenionej na 1 stołową łyżkę soli fizjologicznej. Następnie przekręcamy dziecko na drugi bok i powtarzamy zakraplanie.
   Natomiast gdy chcemy oczyścić zatoki to do 5 ml soli fizjologicznej dodajemy 2-3 krople wody utlenionej (można zacząć od 1 kropli). Kładziemy dziecko na plecach, z głową w dół. Zakraplamy roztwór najpierw do jednej, następnie do drugiej dziurki nosa. Gdy płyn dostanie się do zatok – może pojawić się uczucie silnego pieczenia – to normalne. Po odczekaniu chwili można wydmuchać nos.
   Ważną sprawą jeśli chodzi o dzieci, jak również dorosłych jest zadbanie o prawidłową florę bakteryjną w jelitach. Dobra flora jelitowa jest kluczowa w zdrowieniu człowieka, bo bakterie jelitowe utrzymują w stałej gotowości układ odpornościowy. Na rynku dużo jest probiotyków, np. Emy. 🙂

   • Moje pytanie dotyczy dobrej flory bakteryjnej i picia wody utlenionej. Mam Candidę i dlatego przeprowadzam kurację picia wody utlenionej. Czy woda utleniona nie noszczy również naszej dobrej flory, a nie tylko Candidę? I dugie pytanie – jak podczas tej kuracji uzupełniać dobrą florę bakteryjną (kiedy)?

 • Witam,

  Mam pytanko, na plecach w okolicy krzyża odczuwam ciągły chłód. Chciałabym zastosować wcieranie wody utlenionej. Ile razy w ciągu dnia jest to wskazane i czy są jakieś przeciw wskazania bo jestem po operacji 3 miesiąc przez powłoki.
  Będę wdzięczna za odpowiedź.

 • Uczucie chłodu w dolnej części pleców i niekiedy bóle tej okolicy, szczególnie rano po wstaniu z łóżka, w formie tzw. „opasania” według medycyny chińskie świadczą o wychłodzeniu organizmu i o słabych energetycznie nerkach. Proponuję jeść dania rozgrzewające – zupy długo gotowane, gotowane śniadania, np. z prażonej kaszy jaglanej (http://akademianatury.pl/zdrowe-przepisy/sniadania). Ważne jest również poprawienie ukrwienia tej okolicy przez ćwiczenia fizyczne.
  Wodę utlenioną można wcierać w plecy 1-2 razy dziennie. Pozdrawiam.

 • Czy mogę zrobić irygację pochwy woda utlenioną? Jeśli tak to jaka proporcja? Mam małą nadżerkę i zmiany na szyjce komórki Ascus. Bardzo proszę o odpowiedz. Jestem młoda osobą i bardzo się boję. Jestem w trakcie badań, czyli jeszcze raz cytologia i wtedy zobaczymy.

  • bardziej pomysl o ozonie , prosty ozonator nie kosztuje duzo , woda utleniona penwie tez sie nadaje

 • Czy mogę zrobić irygację pochwy woda utlenioną? Jeśli tak to jaka proporcja? Mam małą nadżerkę i zmiany na szyjce komórki Ascus. Bardzo proszę o odpowiedz. Jestem młoda osobą i bardzo się boję. Jestem w trakcie badań, czyli jeszcze raz cytologia i wtedy zobaczymy. Pozdrawiam

  • Tak , koniecznie. Nogi oprzec o sciane i polezec tak 15 min. Wystarczy 1 raz dziennie. Nadźerka znika.
   Jesli ktos ma zapalenie pochwy drozdźakami (swedzi i piecze) tak samo ta dolegliwosc znika i to w szybkim tempie. Stosowac jeszcze kilka razy mimo znikniecia objawow.

 • Czy picie wody utlenionej (10 kropli w rozcieńczeniu raz dziennie) mogło spowodować uczulenie na twarzy(szorstka wysypka)?Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

 • Witam wszystkich.
  Potrzebuje kontakt z lekarzem który podjął by się
  wlewu dożylnego z nadtlenkiem wodoru jako ze jest to
  moja ostatnia deska ratunku. Proszę o kontakt na maile wojtek048@interia.eu lub tez jeśli jest taka możliwość o napisanie tego na forum. Pozdrawiam i życzę wszystkim
  ZDROWIA.

  • Ja wlewałem sam. Tylko pielęgniarka zakładała welflon.
   Stosowałem stężenie od 0,0375% jak w książce, ale czasem dochodziłem do 0,05%. Nadtlenek wodoru kupiłem 35% i rozcieńczylem.
   Na marginesie nie uzyskałem tego co chciałem ale może to wina uczulenia na plastik welflonu. Stosowałem tylko przez 2 tyg. Potem żyły były podrażnione.

 • A przy nowotworze na strunach glosowych? Czy oklady z wody utlenionej ,wdychanie wody utlenionej daloby jakies efekty?

 • Witam.
  Potrzebuje kontakt z lekarzem który podjął by się
  wlewu dożylnego z nadtlenkiem wodoru. Proszę o kontakt na maile wojtek048@interia.eu lub tez jeśli jest taka możliwość o napisanie tego na forum. Pozdrawiam i życzę wszystkim
  ZDROWIA.

  • Prosze sie skontaktowac z pania Anna Mikulska z Poznania.Przeprowadza operacje fantomowe,nawet w najciezszych przypadkach raka i innych chorob. Pan Jan Taratajcio ( znajdzie pan go na Google lub FB) tez moze pomoc.Pozdrawiam Joanna

  • Eutanazja jest w Polsce prawnie zabroniona, proponuje sie udac na oddzial psychiatryczny, jakis pacjent z pewnoscia sie podejmie, bo zaden lekarz o zdrowych zmyslach z pewnoscia nie.

   • Twoje wpisy są klasycznym objawem ignorancji,siejesz ferment .Ludzie szukają pomocy ponieważ medycyna konwencjonalna którą pewnie reprezentujesz nie jest w stanie im pomóc.Ci lekarze o zdrowych zmysłach,są przeważnie tylko od tego,żeby leczyć,ale nie wyleczyć.

 • Witam, czy mając niedoczynność tarczycy mogę zastosować u siebie picie tej wody utlenionej 3% z apteki ? Biorę eutyrox 66 i ogólnie czuję się dobrze. Pozdrawiam

 • Siemka
  rano po wstaniu nawadniam się wodą wy gazowaną z sokiem cytryny…
  jak lepiej przyjmować: wodę utlenioną najpierw a po 30 min wodę z cytryną i za kolejne pół godz jedzenie, czy może drugi wariant: woda z cytryną za pół h woda utleniona, i jedzenie po 30 min
  jak lepiej?
  pozdrawiam Mateusz

 • Witam, czytałam gdzieś, że osoby z podwyższonym ciśnieniem nie powinny pić wody utlenionej, gdyż zwiększa ona ciśnienie. Chciałabym zacząć pić wodę utlenioną, ale boję się właśnie wzrostu ciśnienia. Biorę leki na nadciśnienie. BTW – jak najlepiej zmniejszyć ciśnienie krwi? Dodam, że to nadciśnienie jest spowodowane niedoczynnością tarczycy (jestem po strumektomii i biorę na czczo 150 jedn. eutyroxu). Czy przy lekach na nadciśnienie i niedoczynność mogę pić wodę utlenioną?

 • mam pytanie: czy można kąpać w wodzie utlenionej trzymiesięczne dziecko z azs? jeżeli tak, to w jakiej proporcji?

  • Wszystkim, którzy zamierzają stosować wodę utlenioną do kąpieli niemowląt / i małych dzieci/ a także do wlewów do uszu, do nosa itp. itd. doradzam znaczne rozcieńczenie wody utlenionej /sic!/ i daleko posuniętą ostrożność. Ja sam /wiek 70+/ próbowałem używać do mycia uszu watki zwilżonej wodą utlenioną i ,po krótkim czasie, efekty były opłakane. Woda utleniona wysusza skórę. W moim przypadku spowodowało to wściekłe /!/ swędzenie ucha, które ustąpiło po leczeniu dermatologicznym/!/.

   • Kolego błąd, cudownej reakcji swego organizmu – swędzenia -nie zrozumiałeś, swędzenie wymusza własny manualny masaż rejonów ucha, mały palec w kanał i kręcić, tym samym pożądane zwiększone lecznicze ukrwienie…i tu ruch to zdrowie.

 • Jestem po usunięciu tarczycy, rano muszę brać 1 tabletkę Euthyrox N1oo w jakim czasie po zażyciu tabletki mogę pić wodę utlenioną.

 • Proszę napiszcie jak ma się picie wody utlenionej przy niedoczynności tarczycy,od lat biorę eutyrox i bardzo zaczęłam tyć,chciała bym zaprzestać brania tego leku,może ktoś ma już jakieś doświadczenie

 • Czy wodę utlenioną mogę pić z wodą Muszynianką częściowo odgazowaną wysokomineralizowną Na butelce jest zielona etykieta z czerwonym napisem Muszynianka

 • Czy przy zapaleniu błony śluzowej żołądka oraz nadżerce żołądka i dwunastnicy są przeciwskazania do stosowania doustnego wody utlenionej?

 • Witam!
  Ostatnio przyklejają się do mnie jak muchy na lep informacje o wewnętrznym stosowaniu H2O2. I pojawiło się… masło maślane… Nieumywakina jeszcze nie posiadłam, ale rozbieżności w info – tak i to ogromne. Wg AN, dozować należy kroplownikiem 3% H2O2 w 2 – 3 łyżkach wody niechlorowanej. Ale jedna ze stron podaje, że odmierzanie kroplownikiem dot. 35% H2O2, a nie 3%! Jeśli o 3% H2O2 chodzi, to należy ją odmierzać – UWAGA! – łyżeczką. Czyli zamiast jednej kropli, jedna łyżeczka. Uprzejmie proszę o sprostowanie, bo jest ogromna różnica między jednorazową dawką jednej 3% kropli, a jedną 3% łyżeczką tegoż „eliksiru”. Z góry wielkie dzięki!

 • Witam wszystkich,
  Super artykul, kopalnia wiedzy. Dziekuje autorowi i wszystkim ktorzy rowniez cos wniesli od siebie do tego atrykulu .
  Pozdrawiam

 • a jesli stosuje 30 kropel na czczco i rozcieczone ze szklanka wody nie gazowanej to efet jest ten sam co 3 x dziennie po 10 kropli? ktora metoda lepsza?

 • Witam.
  Mam stwierdzony zespół niespokojnych nóg,nadczynność tarczycy i za wysoki cholesterol-niekorzystny dla organizmu LDL- 225,70 a ten lepszy HDL 46,45.Biorę Madopar 62,5(na ZNN),
  Tyrosan ,na tarczycę .Cholesterol już tylko dieta.Czy mogę przy tych lekach pić wodę utlenioną.Od 2011r, z krótkimi przerwami ,miałam problem z zatokami ,choć laryngolog twierdził ,że na zdjęciu nie jest tak źle wypisywał leki ,na trochę przechodziło ,ale wracało(średnio) co dwa lata .W tym roku zapalenie zajęło nie tylko zatoki ale i ucho ,po 5 miesiącach przyjmowania leków- kropelki,antybiotyki,sterydy,przeciwbakteryjne, nadal jestem w tym samym miejscu tyle tylko ,że z pękniętą błoną bębenkową. W uchu szumi, wypiera, boli połowa głowy ,przy dmuchaniu nosa z trudem się coś wydobywa a le piszczy i trzeszczy nad uchem jakby w skroni . Wczoraj zakropiłam ucho wodą utlenioną bardzo za piekło potem tylko bombelkowało ,czy nie zaszkodzę sobie tą decyzją ,wlałam też do nosa rozcieńczoną 4 krople na 5 ml wody przegotowanej nic za wiele nie wycieka,dalej jestem zatkana.proszę o radę ile tego płynu wlewać do nosa i jak często.Myślę ,że woda utleniona to jedyny ratunek .pozdrawiam Mira.

  • Witam.Polecam zakupić ksiazke Jerzego Ziby” Ukryte terapie” czego ci lekarz nie powie .W ubiegłym miesiącu wyszla już jego 2-ga ksiazka.Dzieki jego wiadomości wyrownalam nadczynność tarczycy jodem czyli plynem Lugola.Pozdrawiam zyczac zdowia

 • Witam.Mam pytanie co do stosowania wody utlenionej w sposób „pitny” a mianowicie chodzi o piwko,generalnie wrzesień cieply co sprzyja zlocistemu trunkowi 😉 i jak to sie przeklada przy stosowaniu tej wlasnie wody utl. ??? Ktos cos próbował? Jakies doswiadczenia nie mile? Dziękuję za odp.i z góry pozdrawiam.

  • Aha zapomnialem dodać,że zamierzam zacząć swoja „przygode” z wodą utleniona i dlatego nie wiem czy sie z tym nie wstrzymać na „chlodniejsze dni” 😉

 • Hallo !Mam raka piersi czy mogę go wyleczyć wodą utlenioną.Biorę także leki na reumatyzm i wysokie ciśnienie.Czy nie zaszkodzi tą wodą? Proszę o komentarz,

  • Witam polecam ksiazke Jerzego Zieby „Ukryte terapie” czego ci lekarz nie powie .Jest tam wiele wiadomości które mogą pomoc w pani chorobie …..W tej książce opisal kobiete która miała raka piersi i wyleczyla go tylko braniem jodu ,czyli plynem Lugola .Proszę sobie zrobić badanie moczu na sprwdzenie jodu w organizmie ……Jerzy Zieba napisał już 2-ga ksiazke ….tam sa bezcenne informacje zatajone przed nami jak również lekarzami .Pozdrawiam zyczac zdrowia

  • sama woda napewno nie , kup zapper nunchako 300zl , pij wode utleniona , pestki moreli , i koniecznie sode oczyszczona , zastosuj diete dr budwig , same wazywa organiczne soki z marchwi cytryna cala morozona , duzo brokol , i koniecznie olej lniany z twarogiem

 • Woda utleniona cudo które zalecają naturoterapeuci między innymi Jerzy Zięba człowiek o bardzo głębokiej wiedzy medycznej jego wykłady znajdziecie na yutubie pt.Ukryte terapie.dowiecie się dużo o tarczycy ,cukrzycy i cholestelorze sama korzystam z jego wiedzy i was zchęcam

 • A czy ktoś z Państwa mógłby uprzejmie podpowiedzieć w jakich proporcjach rozrobic 35% WU na 3% i 10%?? Ile miarek wody utl a ile destylowanej? Nie ufam swoim zdolnościom matematycznym a nie chce zrobić nikomu krzywdy niechcący. Z góry dziękuję!

 • Czy biorąc antykoncepcję mogę stosować wodę utleniania do picia i wsmarowywania w ciało? Może dziwne pytanie ale nie chciałabym zmniejszyć działania tabletek. Mam również wewnętrzne jeszcze stosunkowo niewielkie żylaki nóg bez objawów zakrzepicy. Czy i w tym przypadku można stosować ?

 • Witam
  Chciałabym zacząć terapię z wodą utlenioną,ale mam obawy jak zachowa się mój organizm.
  Choruję na RZS reumatoidalne zapalenie stawów oraz wrzodziejące zapalenie jelita grubego,czy przy tym schorzeniu nie zaszkodzę sobie.Choruję już kilkanaście lat i mam dosyć łykania tabletek i bólu stawów.Proszę o informację co robić.

  • woda utleniona jest naturalnie produkowana w jedlitach , nie powinna zaszkodzic a powinna pomodz jak nie to mozesz sprobowac ozonu to napewno pomoze

 • Witam
  Mam podwyższony pozion cholesterolu czy pomoże mi w tym woda? Gdzie najlepiej kupić? Ile procentowa? I jak zażywać?
  Pozdrawiam

 • A czy mozna stosowac taka wode utleniona z apteki?
  czy jakas inna? moze trzeba jakos przygotowac?
  prosze o praktyczne rady, czy linki

 • Można do ucha stosować 6% wodę utlenioną? Jeśli tak, to jak ją rozcieńczyć i z jaką wodą? Bez chloru czyli nie z kranu. To znaczy butelkową? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

 • Ja piję codziennie litr ługu. Działa lepiej od wody utlenionej. Wypiękniałam, odmłodniałam i pachnę jak morska bryza.

 • Czy Pani osobiscie stosuje wodę utlenioną wewnętrznie? Nie chodzi tutaj o płukanie kieszonek czy czyszczenie uszu nawilzonym wacikiem, tylko jej picie wiadomo, że w formie rozcienczonej.Czy jest to tylko wiedza teoretyczna?
  Jeśli stosuje Pani to jak długo?
  Z góry dziękuję za odpowiedź

  • Tak, stosuję wodę utlenioną wewnętrznie od roku, mama od 1,5 roku z przerwami. Efekty są bardzo dobre, nie chorujemy, czujemy się bardzo dobrze. Pozdrawiam.

   • W jakiej wodzie należy rozcieńczyć wodę utlenioną: destylowanej czy niegazowanej?
    Pozdrawiam

  • Należy zakrapiać nadtlenek wodoru 3% do nosa, rozcieńczywszy 15 kropel w łyżce stołowej wody. Pozdrawiam.

 • Zacząłem stosować ten płyn i po poł roku braku smaku i węchu już wczoraj odzyskałem smak i zapach. Dziś tez jest lepiej, też poł dnia miałem zapach i smak.
  Jednak nie wiem wciąz jak często powinienem ten płyn stosować. Czy mam psiakc sobie tym do nosa, czy ten „przepis” jest do jednorazowego zastosowania np 3 razy dziennie.
  Bardzo proszę o odpowiedź

 • Czy woda utleniona pomaga w zaleczeniu nadżerek krwotocznych żołądka, zapaleniu dwunastnicy, torbiela naczyniaka na wątrobie i kamienia wędrującego na nerce oraz nadżerki na nerce? Mam wszystkie te przypadłości i chcę spróbować kuracji.

  • Nie bój się wody utlenionej i się nią kuruj na te dolegliwości !!!!!!!!!!.
   Woda utleniona 3 % jest bardzo skuteczna w zwalczaniu pierwotniaka LAMBLIA. Lamblia to franca wyżerająca życie z Człowieka….. Ja to RADYKALNIE wytrzebiłem z żołądka, dwunastnicy i wątroby przez tydzień kuracji rano na czczo: Wlewami z wody utlenionej, rozcieńczonej jasnym piwem „Żubr”. Na dno kubka 1 raz dziennie rankiem, wlewałem pół centymetra wody utlenionej, to zalewałem do wysokości 3/4 kubka piwem j/w i piłem rankiem po przebudzeniu i oddaniu wydzielin porannych, a następnie po wypiciu mikstury się kładłem do wyra i w nim się przekręcałem co 5 minut z prawego boku na lewy i s powrotem na plecy i brzuch. Gwarantowane wyleczenie przewodu pokarmowego, a wraz z nim wszelkich bólów stawów. Dawka moja wody utlenionej do tej procedury leczniczej, była zdeterminowana moimi dolegliwościami stawowymi. Lamblia potrafi doskonale się maskować w przewodzie pokarmowym, dając wiele idiotycznych dolegliwości sugerujących nawet wymianę przegubów stawowych biodra czy kolana. Dlatego jak usłyszycie od swego konowała z pieczątką lekarza, kupioną mu przez rodziców za pieniądze że: macie zużyte stawy kolanowe czy biodrowe, to winna temu jest zakażenie Lamblią i jest to do szybkiego wyleczenia tym sposobem jaki opisałem wyżej. Ja nie sądzę, aby ten mój komentarz został tu zamieszczony, bo polscy lekarze w pierwszej kolejności mnożą cierpienie pacjentów.

   • dzięki za nieocenione rady. Lamblia mnie przeraża, a problemy z żołądkiem i jelitami są. Dodam. że mam podobne zdanie o lekarzach i stomatologach, dzięki których wytrwałej pracy w ciągu 13 lat straciłam wszystkie zęby ( a od VII kl podstawówki leczyłam zęby, to były lata 80-te. Powiem, że tylko raz otrzymałamwskazówkę, kiedy pani wyrwała mi już kolejnego zęba. Nie mieści mi się w głowie sytuacja, że stomatolag to pijawka a nie lekarz. Siostra mogła za duże pieniądze pójść do prywatnego i dobrego stomatologa( warszawa), chociaż miała zęby bardzo nędzne a ja solidne, mocne to ona ma wszystkie zęby a ja jedną resztkę do trzymania protezy. Czuję się rozgoryczona. znałam studentów medycyny towarzysko i na wieeeelu z nich jeden był z powołania i chęci do nauki prawdziwy lekarz. Niestety , przykro powiedzieć ale niejeden raz traciłam czas i pieniądze z powodu złego pokierowania nie do tego specjalisty. Przestałam iść do lekarza z przeziębionym dzieckiem i leczyłam ją, córkę w oparciu o naturalne zioła. Dotarłam do świetnego opracowania dotyczącego składu, działania zioła ( prof Muszyński chyba to było Ziołolecznictwo) Moja córka chorowała na przeziębienie dwa tygodnie( chorowanie i zatrzymanie w domu – szkoła)Nie szpikowałam jej chemią i nie naraziłam na,, antybiotyk dobry na wszystko,,. Wypisanie z książki ziół pomagających w oczyszczeniu płuc z flegmy wymagało przejrzenia książki pod kątem przeziębienia kupienia ziół i zaparzania mieszanek. Cieszę się jeśli uda mi się znaleźć coś naturalnego do leczenia a organizm truję od 11 lat lekami w związku z depresją, Próbowałam zmniejszyć dawkę, ale źle się to kończyło. Nie wiem czy są sposoby naturalne- u mnie zaistniały wieloletnie silne stresy okraszone ślubem, potem ogromne obciążenie dziećmi , którymi mąż się nie zajmował bo ,, nie umiał,, stres wyniszczający na linii ja i teściowie, bycie DDA… bardzo słabe odżywianie się , bo po prostu nie mieliśmy na to pieniędzy. I delikatny system nerwowy, ukończone dwa uniwersytety… i depresja. Szkoda gadać . pozdrawiam i dzięki za informacje

 • Witam, co oznacza stwierdzenie, zeby podawać dzieciom w razie konieczności? ( jakie to konieczności )? Synek ma 3 latka, zaparcia, AZS, astma oskrzelowa. Czy moge mu podawać wodę utleniona do picia? Jak często? 3%?

 • Jak przejdę 10 dni tej kuracji robię sobie przerwę a później jak dawkować te krople 3×10 kropli dziennie przez kolejne 10 dni czy 3×10 kropli dziennie przerwa i znów 3x10kropli

 • Witam czy woda utleniona pomoże coś przy przeroscie małżowin nosowych otolaryngolog zlecił zabieg a termin za dwa lata a ja mam ciagle uczucie zatkanego nosa co uprzykrza życie

 • Woda utleniona 3 % jest bardzo skuteczna w zwalczaniu pierwotniaka LAMBLIA. Lamblia to franca wyżerająca życie z Człowieka….. Ja to RADYKALNIE wytrzebiłem z żołądka, dwunastnicy i wątroby przez tydzień kuracji rano na czczo: Wlewami z wody utlenionej, rozcieńczonej jasnym piwem „Żubr”. Na dno kubka 1 raz dziennie rankiem, wlewałem pół centymetra wody utlenionej, to zalewałem do wysokości 3/4 kubka piwem j/w i piłem rankiem po przebudzeniu i oddaniu wydzielin porannych, a następnie po wypiciu mikstury się kładłem do wyra i w nim się przekręcałem co 5 minut z prawego boku na lewy i s powrotem na plecy i brzuch. Gwarantowane wyleczenie przewodu pokarmowego, a wraz z nim wszelkich bólów stawów. Dawka moja wody utlenionej do tej procedury leczniczej, była zdeterminowana moimi dolegliwościami stawowymi. Lamblia potrafi doskonale się maskować w przewodzie pokarmowym, dając wiele idiotycznych dolegliwości sugerujących nawet wymianę przegubów stawowych biodra czy kolana. Dlatego jak usłyszycie od swego konowała z pieczątką lekarza, kupioną mu przez rodziców za pieniądze że: macie zużyte stawy kolanowe czy biodrowe, to winna temu jest zakażenie Lamblią i jest to do szybkiego wyleczenia tym sposobem jaki opisałem wyżej. Ja nie sądzę, aby ten mój komentarz został tu zamieszczony, bo polscy lekarze w pierwszej kolejności mnożą cierpienie pacjentów.

  • Poczytaj na temat boraksu, np. tu: http://sekrety-zdrowia.org/boraks-leczenie-grzybica/
   Medycyna naturalna z Chin twierdzi, że żeby wyleczyć płuca trzeba też działać na jelito grube (np. stosować lewatywy z naturalnej kawy kofeinowej – metoda Gersona). Wszystko zależy od tego „skąd” wzięły się problemy z płucami. Wspomagające jest np. Pau Darco, Koci pazur (kapsułki)….
   A w ogóle postaraj się o książki „Ukryte terapie” – Jerzego Zięby (cz.1 i 2). Kopalnia rzeczowej wiedzy i myślę, że znajdziesz tam konkretną podpowiedź na swoje pytanie.
   Moim zdaniem woda utleniona przy raku płuc może być mało skuteczna, ale…. warto próbować.

 • Tak do końca nie rozumiem dawek czy mam zacząć od 1 kropli 35% wody niestabilizowanej i w jakiej ilości wody i jak dalej postępować Jestem chora na boleriozę ,a słyszałam że krętki nie lubią tlenu więc może bym sobie pomogła używając wody .Obecnie biorę 4 miesiąc antybiotyki i niewiem czy mogę łączyć je z wodą utlenioną. Bardzo proszę o odpowiedz.

  • Najlepiej jak sama dla siebie staniesz się „królikiem doświadczalnym” z dozą oczywiście rozsądku. Jeśli zażyjesz za dużo kropli to co się może stać ? lekkie mdłości ? (pić w/g zasad ad. przed/po jedzeniu), dyskomfort w żołądku ? (to normalne – wypij za chwilę 50ml soku z cytryny i będzie ok.), oznaki herxa ? (no i co z tego, przecież tak ma być)…….
   Napiszę od siebie: chciałem „poczuć na sobie” co się stanie jeśli wypiję nie 1 kroplę, a więcej…. wypiłem w trzecim dniu 200 (!) kropli tej wody (3%) z apteki. No i co ? Wielkie nic, poza wielką zgagą. Może trochę czułem się tak, jakbym wypił mocną kawę kofeinową, było leciutkie rozwolnienie. I tyle. Nie umarłem. Z tym, że ja akurat nie leczę się na nic, bo nic mi właściwie nie dolega. Chcę tylko zasygnalizować, że najlepiej jest praktykować na sobie samym – z uwzględnieniem oczywiście zasad z wiedzy podstawowej, i tzw. zdrowego rozsądku. Jeśli ma pomóc to myślę, że nie da się tego nie zauważyć. No i proponuję zaopatrzyć się w perhydrol 30% (z apteki nadaje się jedynie do smarowania zewnętrznego). Każdy organizm jest inny, każdy będzie miał swoje własne – specyficzne doświadczenia.

  • Prosze sobje kupic ksiazke nieumywykanina woda utleniona na strazy zdrowja tam wszystko jest podane i w jakich stezeniach i inne bardzo wazne szczegoly .a przedwszystkim organizm trzeba przygotowac przed piciem wody utlenionej .ksiazka to koniecznosc i dopiero zabieramy sie do picia .oczywiscie tylko woda utleniona spozywcza 3%.

 • Ostatnio mialam zajecia z pierwszej pomocy i facet z karetki powiedzial, ze wg najnowszych badan unii europejskiej jest zakaz stosowania wody utlenionej w apteczkach domowych i pracowniczych. Powinni sie uzywac soli fizjologicznej. Ponoc dowiedziono, ze woda utleniona wokywa negatuwnie nankrzepliwosc krwi, zastanawia mnie czy nie jest odwrotnie a unia europejska wycofuje dobre dla nas produkty….

 • Witam,chyba nie ma o tym w tekscie…chodzi o zylaki na nogach:( U mnie w rodzinie to genetyczne, mama i babcia tez maja. Mam 28lat i w drugiej ciazy wyszly mi na nogach zylaki. Chcialabym jeszcze czasem zalozyc krotka spodniczke ale niestety zylaki to uniemozliwiaja. Nie sa jeszcze jakies ogromne ale pewnie z czasem to sie zmieni, jak moge sobie pomoc stosujac wode utleniona,pomocy 🙁

  • Żylaki po ciąży często sugerują wcześniejsze zatrucie ciążowe, albo złą pracę (przeciążenie) wątroby. Zwłaszcza jeśli do tej pory wykonywałaś długotrwale pracę w pozycji stojącej. Z tego co piszesz (moim zdaniem), te żylaki rzeczywiście z czasem mogą powiększać się i wygląda na to, że te obecnie powstałe już nie znikną. Woda utleniona w tym przypadku może wpływać na rozrzedzanie krwi, poprawę metabolizmu…. Tylko, że do jakiego stopnia ma to następować (co na to badanie w zakresie krzepliwości, płytek krwi ?) W dużej mierze za krzepliwość odpowiada praca jelita grubego, także wątroba. Moim zdaniem najlepszy kierunek w profilaktyce pozbywania się żylaków byłoby odtruwanie wątroby (np. oczyszczanie wątroby metodą dr Clark), no i odpowiednie ćwiczenia nóg ad. krążenie w kończynach dolnych.

  • Podam jeszcze sprawdzoną metodę pozbywania się żylaków i oczyszczania żył.
   Przez dwa miesiące rano i wieczorem, powinno się zjeść gotowaną cebulę, która bardzo dobrze oczyszcza naczynia krwionośne. Dwie średniej wielkości cebule wrzucamy na wrzątek do małego garnka lub kubka i gotujemy 25-30 min. Z ugotowanej cebuli musimy wyjąć środek, tzw. kiełek, ponieważ w cebuli i czosnku gromadzą się w nim toksyny i zawsze jak używamy tego typu warzyw czy gotowanych czy surowych powinniśmy go usunąć. Cebulę zjadamy na pusty żołądek.
   Wszyscy, którzy mają problem z naczyniami krwionośnymi, powinni też przez całe życie rano na czczo pić jedną łyżkę octu jabłkowego rozrobioną z pół szklanki ciepłej, przegotowanej wody, i co jakiś czas profilaktycznie przyjmować nalewkę VENOFORTON. Nie powinno się jednak mieszać tej nalewki z octem jabłkowym, tylko zażywać ją oddzielnie.
   Ćwiczenie na żylaki (stosować podczas kuracji):
   Położyć się płasko, podnieść do góry lewą nogę i potrząsać nią przez 10 sek., opuścić nogę, odczekać 10 sek., następnie podnieść prawą nogę i również potrząsać nią przez 10 sek., po czym opuścić. Świeża krew, która napływa do nogi w momencie, gdy jest ona opuszczona, odbudowuje naczynia krwionośne.

   • Dziękuję za radę spróbuję mm żylaki w nogach i nie tylko niestety bolą bardzo

 • Proszę o informację czy w leczeniu astmy u kota można zastosować inhalację wodą utlenioną bądź dodawanie kropli wody utlenionej do miseczki z wodą ?

  • Jeśli kot ma astmę z powodu pasożytów to tak. Jeśli z powodu osłabionego systemu odpornościowego to też pomoże. Ale może spróbuj metody BSM – propaguje ją p. Lewandowski. Znajdziesz temat w necie.

 • Czy wody utlenionej można używać do nebulizacji (inhalacja do rurki tracheostomijnej). Mam ciągle niewyleczone infekcje. Bardzo ważne dla mnie, bardzo proszę o szybką informację i podanie stężenia roztworu. Pozdrawiam

  • Do nebulizacji można używać wody utlenionej, przecież to nie jest żaden kwas żrący. Np. łyżeczka 3% wody na pół szklanki ciepłej wody. Jednak sprawa komplikuje się tu o tyle, że zbyt długo i często dozowana woda utleniona w tym przypadku może przyczynić się do powstania grzybicy w tchawicy. Ciągłe infekcje gardła mogą być z powodu osłabionego układu odpornościowego, lub też z niedokwaśności soku żołądka (nerwy, stres, pasożyty). W takich przypadkach można skorzystać z takich naturalnych „wzmacniaczy” jak: BEFUNGIN, GORZKNIK KANADYJSKI, PAU DARCO, KOCI PAZUR, PROPOLIS, ZAPPER (urz. elekroniczne), SREBRO KOLOIDALNE, CITROSEPR itd itp. jest tego sporo. Woda utleniona też jest tu pomocna, tak samo jak wdychanie oparów jodyny (ostrożnie). Urynoterapia, głodówki dozowane, hartowanie za pomocą wody zimnej (ad. dr Kneipp) . Mnóstwo tego. Czasem wystarczy zmienić tryb życia (jeśli się da), albo zastanowić się nad miejscem w którym się mieszka, przebywa…. znaleźć „winowajcę” (roztocza, kurz itp).

 • W artykule jest informacja o uzywaniu wody utlenionej w przypadku egzemy, nie podano jednak w jakich proporcjach nalezy ja stosowac. Bylbym wdzieczny za wyjasnienie. Pozdrawiam

  • Poszukaj może w artykułach ad. Jan Taratajcio. On ma spore doświadczenia w zakresie leczenia egzemy, albo może znajdziesz coś na stronie:
   https://ukryteterapie.pl/strona/pomoglo
   Egzema to temat rzeka. Równie dobrze może brać się z nietolerancji laktozy, co i wynikać z wielu innych czynników uczuleniowych, a nawet psychicznych (ezoteryka podaje: stres, niemoc, lęki i obawa). Woda utleniona może być pomocna głównie w zastosowaniu zewnętrznym (smarowania, kąpiele), może łagodzić, ograniczać egzemę – ale przecież chodzi o całkowite wyleczenie, czyż nie ?

 • Candida 10^5 z badania stolca. Nie mogę do leczyć chodź zjadłem wszystko na NFZ w końskich ilościach. Jak stosować wodę utleniona i przez jaki okres.

 • Od tygodnia piję wodę utlenioną zaczynając od jednej kropli i zwiększając o jedną co dzień 3x dziennie. Jednak ze względu na objawy, które wystąpiły u mnie zostałam przy dwóch kroplach przez dwa dni i następnie przy trzech kroplach.
  Na mojej skórze głowy wokół włosów i uszu oraz w uszach wystąpiły łuszczące się bolące czerwone plamy. Rozumiem, ze jest to proces wydalania z organizmu po zadziałaniu wody utlenionej – któryś kanał się zablokował (przypuszczam, że wątroba, bo mam spuchnięte powieki po wstaniu z łóżka) i poszło przez skórę.
  Jak mogę pomóc w szybszym pozbyciu się odpadów oczyszczania. Czy lewatywy będą pomocne, a może coś jeszcze? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

  • Witam .Nie rozumiem ludzi ktorzy pytaja sie jak przyjmowac wode utleniona jak istnieje ksiazka Nieumywykanina .utleniona woda na strazy zdrowja .Tam jest wszystko podane w szczegolach .pozatym organiz trzeba przygotowac przed piciem wody utlenionej poprzez oczyszczenie jelit,watroby ,stawow i krwi .i dopiero przystepojemy do picia wody utlenionej .Jest wjecej ksiazek o wodzie utlenionej na rynku .pierw trzeba poczytac a potem przyjmowac .niestety niektorzy wypisuja bzdury i ktos moze sobje zaszkodzic .

  • Wode utleniona przyjmuje sie tylko spozywcza .wbic na googla i wyskoczy po angielsku food grade .to jest woda czysta bez dodatkow.woda z apteki nie nadaje sie do uzytku wewnetrznego mozna sobje powaznie zaszkodzic .pierw ksiszke czytamy pozniej przyjmujemy a nie bzdury wypisywac .

 • Witam. Proszę o informacje: karmie piersią czy mogę pić wodę utlenioną? Mam problem z górnymi drogami oddechowymi (katar, zatoki, anginy) dość często. Albo ja zarazem dzieciaki albo one mnie ( 6 miesięcy i 3,5 roku). O ile na gesty katar stosuje płukanie solą fizjologiczną o tyle przy lekkim mam z tym problem.

 • Nie wiem czy to ważne – ale w aptece woda utleniona jest stabilizowana kwasami, które z pewnością nie są obojętne dla zdrowia (picie). Można jednak zamówić czystą wodę utlenioną (czysty nadtlenek), również 3 procentową, wtedy nie ma żadnych dodatków chemicznych. Tę polecałbym do różnych stosowań. Trwałośc takiej wody to około 3 miesiące a więc znacznie krócej niż ta zwykła stabilizowana kwasami, niemniej jeśli ktoś ma duży „przerób” to polecam. Taką wodę przechowuje się w lodówce. Taniej jeszcze wyjdzie zakup perhydrolu (stężony nadtlenek) i rozcieńczenie go do postaci 3 procentowej (wtedy również mamy 3 procentową wodę utlenioną). Apteki niechętnie go sprzedają ale można to załatwić.

 • Witam. Od kilku dni pije wodę utlenioną ale po przeczytaniu poniższego mam trochę stracha. Proszę o wyjaśnienie..

  Niektóre, zdecydowanie bardziej kontrowerysjne metody zakładają też doustne stosowanie wody utlenionej. Rosyjski profesor medycyny Iwan Nieumywakin, który zyskał przydomek Głównego Uzdrowiciela Ludowego Rosji, przekonuje, że wodę utlenioną można też stosować wewnętrznie.² Jednak naukowcy z University of Colorado School of Medicine w Aurora w stanie Kolorado (USA)¹ przekonują, że doustne przyjmowanie wody utlenionej jako środka na różne dolegliwości może doprowadzić nawet do śmierci. – Spożywanie wysoko stężonego nadtlenku wodoru może spowodować zator zaburzający funkcjonowanie serca, układu oddechowego i nerwowego, co w efekcie może prowadzić do trwałego kalectwa lub śmierci – mówi dr Benjamin Hatten z University of Colorado School of Medicine, główny autor badania. – Nadtlenek nie powinien być spożywany nigdy i pod żadnym pozorem – dodaje. Woda utleniona powinna być stosowana wyłącznie zewnętrznie. To żrąca ciecz, nie wolno jej pić. Bezpośrednimi skutkami doustnego przyjmowania wody utlenionej mogą być: drgawki,duszności, udar mózgu, zator tętnicy płucnej, zawał serca i objawy psychiczne. Odnotowano także przypadki śmiertelne po doustnym spożyciu wody utlenionej.

 • Stosuję 3 krople 30% wody utlenionej CZDA na szklankę wody (30 kropli 3% wody). Robię to rano na czczo po obudzeniu i po powrocie z pracy. Pod język wkładam grudkę soli. Przechowuję w buteleczce z zakraplaczem w lodówce. Nie mam specjalnych przewleklych powodów a robię to profilaktycznie.

 • Poza tradycyjna woda utleniona, wystepuja preparaty o wyzszym stezeniu nadtlenku wodoru m.in Perhydrol oraz Hydroperyt, sprawdzmy jednak najprostsza metode dotleniania organizmu. Rozpuszczalna w wodzie do picia – pic rano, w poludnie i wieczorem, 30 minut przed posilkiem lub 1,5-2 godziny po posilku, jedna krople wody utlenionej w 30-50 ml zwyklej wody.

 • Mam pytanie ,w lipcu z posiewu wyszło ,że mam Escherichia coli- wzrost obfity a do tego Streptococcus agalactiae czyli paciorkowca, niestety stosowałam wszystko ale co jakiś czas mam pęknięcia skóry w których tworzy się stan zapalny ,czy woda utleniona pomoże pozbyć się choć jednego z moich problemów ?
  Będę wdzięczna za informację

 • Witam. Gdzie jest to napisane ze plyn lugola wyleczyl raka piersi. tzn na ktora stronie?. Poniewaz ja znalazlam w tej ksiazce zastosowanie plynu lugola ale na choroby tarczycy, a nie raka piersi. Prosze o podanie nr str. Z gory dziekuje

 • Kompletne bzdury, pseudonauka, bezpodstawne twierdzenia. Zupelnie niezrozumiale jest, jak mozna publikowac takie absurdy.

 • Witam, czy ktos z Panstwa pijac wode utleniona ma z tego powodu zaparcia? Z tego co wiem to regularne jej picie oslabia perystaltyke jelit, a to jest powazny problem jesli staje sie chroniczna dolegliwoscia.

  • Jeżeli ma Pan zaparcia to chyba oznacza,że organizm nie daje rady pozbyć się tego, co woda utleniona „czyści;-) U mnie tak było, kiedy po raz pierwszy piłam wodę utlenioną. Nieumywakin pisze wyraźnie, że trzeba najpierw oczyścić jelita. Byłam pewna, że mam oczyszczone;-) Czułam w całym ciele, jak woda utleniona robi u mnie porządek;-) Ale, warto było, po pasożytach ani śladu, organizm jest dotleniony. Wszystko sprawdziłam na badaniach. Teraz piję wodę utlenioną co jakiś czas, przez jakiś czas i nie ma problemu z zaparciami. Nie ma chyba też potrzeby picia wody utlenionej cały czas. Pozdrawiam serdecznie

  • Witam. Na zaparcia najlepiej chlorek magnezu . Skuteczny w każdym przypadku. Wystarczy zacząć od 500mg. W moim przypadku innych schorzeń brałem nawet po trzy gramy na dobę, oczywiście sukcesywnie co godzinę, nie na raz.

 • Czy można zastosować wodę utleniania w nawilżaczu powietrza ale ultradźwiękowym? Taki posiadam i nie wiem czy mogę zastosować tak samo jak w zwykłym parowym nawilżaczu.

 • Dzień dobry. Bardzo proszę o radę. Czy u kota z chłoniakiem można stosować wodę utlenioną? Jeśli tak to w jaki sposób i jakich dawkach? Jestem zdesperowana i gotowa spróbować wszystkiego.

 • czy dobrze rozumiem dawkowanie? Czytam właśnie książkę Woda Utleniona na straży zdrowia.
  pierwszy dzień 1 kropla 3x dziennie – 3 krople
  dziesiąty dzień 10 kropli 3x dziennie – 30 kropli
  przerwa 2-3 dni
  i później znowu 10 kropli 3x dziennie ( 30 kropli ) przez 10 dni i przerwa 1-3 dni czy
  10 kropli 3x dziennie z przerwami co 1-3 dni ?
  i jaki czas kuracji ? pić cały czas ?

  J. Zięba mówił w jednym z wystąpień że taka woda z apteki nie koniecznie nadaje się do zastosowań wewnętrznych ponieważ zawiera jakieś domieszki typu rtęć..

  na początku tego postu też trzeba by było zaznaczyć że 30 min przed posiłkiem
  (później już jest to ujęte)

  Pozdrawiam

 • ja robiłem kuracje wodą tak —–od-1 kropli (NADTLENEK WODORU 30% PERHYDROL) -mieszałem to z 300 ml ( 1 szklanka ) zwykłej wody,
  potem co dzień zwiększałem dawkę o— 1 krople ( NADTLENEK WODORU 30% PERHYDROL ) ,
  aż do –10- kropli ( NADTLENEK WODORU 30% PERHYDROL ) to jest moim zdaniem najlepsza metoda , bo korzystamy z nierozcieńczonego roztworu -wody 30 ,które przez to dłużej zachowuje swe właściwości, proszę o wasze komentarze

  • Ja wlasnie się zastanawiam dlaczego wszyscy tutaj mówià o piciu 3% wody utl.Czy chodzi o takà zwykłá wodę utlenionà stabilizowaná sztucznymi dodatkami?Czy raczej powinno się pić rozcieńczonà 35%.

 • Z tymi uncjami i galonami to przesadziliście. Jak już tłumaczycie z angielskiego to przetłumaczcie w pełni na system metryczny, zastępując oryginalne jednostki i zaokrąglając. Przecież ktoś podając dawkę w uncjach też przybliża do tej akurat jednostki miary, nie jest powiedziane że musi być dokładnie jedna uncja = 28.3495 gramów. 30 gramów spełni zadanie, a będzie mniej karkołomne.

 • Witam,
  Zaczęłam pić wodę utleniona i momentalnie zaczęła mi goić się egzema na rękach, której wcześniej nie mogłam niczym wyleczyć. Nie wiadomo do końca co jest jej przyczyną ale na pewno są to czynniki wewnętrzne. A woda utleniona naprawi wszystko. Przed zaczęciem kuracji polecam przejść na dietę lekkostrawną i bezmięsną (minimum tydzień przed) żeby trochę oczyścić organizm. Zaczynałam od jednej łyżeczki wody 3% na pół szklanki, po 3 dniach były to dwie łyżeczki, a po kolejnych 3 dniach trzy łyżeczki. Efekty było widać niemalże natychmiast.

  • Ja miałam tak samo. Używałam 3% CZDA. Po jednej łyżeczce, a potem dwie na pół szklanki wody. Poraniona Skóra na dłoniach zaczęła się momentalnie goić. Cud normalnie. Przyczyną egzemy leży w jelitach. Pewnie chodzi o nieszczelność, grzyby itp.

 • chciałabym zacząć kurację wodą utlenioną, ale czy mogę? Mam cukrzycę typu2, miażdżycę tętnic wieńcowych i kończyn dolnych, nerka usunięta z powodu nowotworu złośliwego. Guzy na nadnerczach. Mam 62 lata. na miażdżycę choruję od 12 lat. Nerka usunięta w styczniu br.

 • Witam.Proszę o odpowiedź,czy jeśli chodzi o 3%wodę utlenionà, ma Pani na myśli stabilizowanà wodę,jakà zazwyczaj można kupić w aptece?Czy raczej powinno się spożywać 35% wodę rozcieńczoná(food grade hydrogen peroxide).Czytałam ksiàżkę “One minute cure” na temat wody utlenionej i tam lekarz zaleca picie 35%wody utlenionej rozcieńczonej z wodà destylowaná,jako jedynej,która nadaje się do spożycia.Dziękuję za odpowiedź.

 • Woda utleniona to nic innego jak 3% nadtlenek wodoru bardzo źraca ciecz używana w kosmetyce do rozjaśniania włosów bądź wybielania klozetu ZLITUJCIE SIĘ już nie jedna osoba zmarła w skutek wypicia wody utlenionej !!! Leczycie się bzdurami z epoki wiktoriańskiej w takim razie zamiast ibuprofenu na ból zęba używajcie chleba z łajnem konnym i pajęczyną

 • Witam, moja mama ma nowotwór jajnika i otrzewnej stadium zaawansowane i zaczęła pić wodę utlenioną ale chciałabym się dowiedzieć czy może pić wodę jeśli bierze tabletki na tarczycę i serce oraz przeciwbólowe i czasami jeszcze jakieś w zależności jak się czuje.
  Wyczytałam gdzieś, że podczas picia WU nie można też brać żadnych suplementów.
  Prosiła bym o pomoc.
  Pozdrawiam

 • Wody utlenionej nie stosuje się do pasteryzacji mleka tylko do dezynfekcji kartonów do mleka które następnie są płukane żeby się pozbyć resztek nadtlenku wodoru (wody utlenionej)

  • Bardzo proszę o pomoc potrzebuje kontaktu do lekarzy w Gdansku ktorzy robia wlewy z wody utlenionej domiesniowo. Moze ktos cos wie?

 • Cześć, mam pytanie odnośnie reakcji organizmu po wodzie utlenionej. Piję 2 razy dziennie i jestem przy 5 kroplach. Mam wrażenie, sytości i przepełnienia w żołądku. Potrafię zjeść śniadanie i potem dopiero jakiś jogurt na kolację. Trochę mnie to niepokoi…Czy też coś takiego mieliście?

 • Podobno nie wolno używać wewnętrznie wody utlenionej tej z apteki 3%. Czytałem ,że trzeba zrobić samemu wodę utlenioną z perhydrolu 30% czy to prawda jeśli tak to jak dokładnie przygotować tą wodę utlenioną?

 • Czy wodę utlenioną można używać wewnętrznie przy cukrzycy typu 2.
  I czy woda utleniona morze uszkodzić wątrobę
  Dzięki za odpowiedz.

 • Witam, mam problem z dawkowaniem doustnym wody utlenionej. Trzeba zaczać od 1 kropli 3 *dziennie przez 10 dni zwiekszajac codziennie dawke o 1 krople. czyli np. 6 dnia przyjmuje az 18 kropli w ciagu calego dnia a 10 dnia 30 kropli?? tak to nalezy rozumiec ? tym bardziej, że w ksiazce p. prof. napisane jesdt aby nie przekraczac 30 kropli dziennie. bardzo prosze o pomoc. Teoretycznie nie przekrocze, ale czy to i tak nie za duzo. przerywam kuracje i przyjmuje juz co2-3 dni tylko raz dziennie 10kropli??

 • Nie wolno zażywać wody utlenionej wewnętrznie!!! To grozi nawet zatorem oraz udarem! Takie szamańskie metody powinny być tępione. Radzę poczytać :
  [Link deleted]

Pozostaw komentarz