Woda

Woda doskonała już w Polsce!

Pionierem w produkcji (jeśli tak można nazwać rozlewanie wody w pojemniki) wody antyoksydacyjnej w Polsce jest Jelenia Struga SPA w Kowarach. Pierwsza taka „produkcja” zapoczątkowana została już w latach 2008-2009 i była limitowana jedynie dla gości SPA. Woda była oferowana w 2 litrowych gąsiorach szklanych, 5 i 20 litrowych pojemnikach. Była to oryginalna woda z ujemnym redoxem, z głębi góry Sulica.
Obecnie Jelenia Struga Medical SPA jest pierwszym i jedynym oficjalnym dystrybutorem źródlanej wody antyoksydacyjnej w Polsce i zapewne w Europie. Woda pod nazwą AOx aqua LIFE oferowana jest w 5 litrowych pojemnikach typu „bag in box” i butelkach szklanych. Już wkrótce powinna się znaleźć na półkach sklepowych w sieci zdrowej żywności, sklepach pro-medycznych i wszystkich placówkach związanych z profilaktyką zdrowia. Posiada atest i niezbędne badania i testy. Jest krystalicznie czysta, naturalnie strukturyzowana z redoxem do -500 mV.

Dr Jan Pokrywka z Akademii Długowieczności w Kłodzku od 2010 roku oferuje swoim pacjentom wodę Red-OX. Jest to pierwsza w Polsce woda antyoksydacyjna w butelkach szklanych którą, z racji technologii uzyskiwania można nazwać „wodą doskonałą”. Dostępna jak na razie dla grupy pacjentów i członków Akademii Długowieczności, wkrótce zapewne stanie się hitem zdrowotnym, gdyż jej walory prozdrowotne dla człowieka są niezwykłe, co potwierdza nie tylko z dumą jej twórca ale także ogromna rzesza jego pacjentów.
Woda dr Pokrywki z uwagi na obowiązujące przepisy prawne w Polsce jest napojem, ale za to napojem zdrowia i długowieczności!
Idealna czystość, równowaga energetyczna, uporządkowana struktura i redox – 500 mV. Podobnego fenomenu trudno szukać na świecie!

Japończycy, poznawszy jako pierwsi, uzdrawiające właściwości wody nasyconej wodorem, wyprodukowali urządzenie produkujące taką wodę w oparciu o specjalny proces elektrolizy. Jest ono znane dzisiaj na całym świecie pod nazwą Kangen (obecnie Enagic) i produkuje, w zależności od modelu, 3-7 litrów wody antyoksydacyjnej na minutę. Urządzenie to uzyskało atest urządzenia medycznego przyznany przez Ministerstwo Zdrowia Japonii, z uwagi na udokumentowane efekty zdrowotne uzyskane w oparciu o testy kliniczne.

Dzisiaj, podobnych urządzeń, znanych pod nazwą jonizatory wody, produkuje się sporo na całym świecie i woda antyoksydacyjna jest używana przez ogromną rzeszę ludzi zdających sobie sprawę ze szkodliwości picia wody ogólnodostępnej.

Bazując na odkryciu w Tlacote i doświadczeniach prof Shirahaty, dr Hayashi opracował pierwszy naturalny, mineralny generator aktywnego wodoru, który natychmiast zaczęła produkować na szeroką skalę firma Best Ecotech Co. w Japonii. Znany pod nazwą H-01 generator ten jest obecnie najpopularniejszym sposobem uzyskiwania antyoksydacyjnej wody z aktywnym wodorem w warunkach domowych.

Generator wrzuca się do wody w butelce 0.5 litra i po 1-2 godzinach woda nasyca się wytwarzanym przez niego wodorem uzyskując ujemny potencjał redox (nawet do -300 mV). Przy wypijaniu 1 do 1.5 litra takiej uzdrawiającej wody generator wystarcza na prawie pół roku.

 Literatura: Życiodajna

Pozostaw komentarz