Szyszynka

Po co Ci szyszynka?

Szyszynka jest najbardziej mistycznym gruczołem, który ulokowany jest w mózgu człowieka.

Oczyszczenie szyszynki jest konieczne dla tych, którzy chcą rozwinąć swoją wielowymiarową percepcję. Szyszynka to nasze naturalne wewnętrzne źródło DMT. Związek ten aktywizuje u człowieka podwyższony stan świadomości. Obudzona szyszynka otwiera możliwość świadomych podróży astralnych, otwiera percepcję na inne wymiary, pozwala przewidywać przyszłości i komunikować się z istotami spoza naszego wymiaru.

DMT mówiąc w skrócie – to molekuła oświecenia, oprócz tego endogennego (naturalnie produkowanego przez szyszynkę) występuje również w ayahuasce – leczniczym zielu z Amazonii, którego używanie przynosi uzdrowienie ciała i serca poprzez fizyczne oczyszczenie oraz podróż po innych wymiarach. Ci, którzy używają tej rośliny przechodzą przez okres „pracy” gdzie zaszłe problemy i programy Ego stają przed naszą świadomością i mogą być uleczone dzięki wglądom w siebie, do których dochodzi pod wpływem rośliny. http://www.ayahuasca.net.pl/

Zaletą oczyszczenia szyszynki jest to, że wytwarza swoją własną dawkę DMT i że możemy „pracować” w duchowym sensie tego słowa przez cały czas oraz, że nie musimy przechodzić przez oczyszczające działanie ayahuaski.

Nie potrzebujemy substancji z zewnątrz aby rozwijać swojego Ducha. DMT jest substancją całkowicie naturalną, którą ludzkie ciało produkuje kiedy jest zdrowe. Wydawać się może, że ludzie z założenia mieli być istotami wielowymiarowymi łącznie z umiejętnością odczytywania wiedzy z innych wymiarów. Percepcja transcendentalna transformuje Ego oraz szybko leczy cierpienie, konflikty oraz karmę.

Dzisiejsi naukowcy dowiedli, że to właśnie produkowane przez szyszynkę DMT odpowiedzialne jest za barwne sny, wizje, podróże poza ciałem, uniesienia mistyczne, a nawet… za kontakty z kosmitami.
Niemal równocześnie dotarło do nas, że słynne oko sprzyjającego władcom Egiptu boga Horusa stanowiło w istocie symbol… szyszynki, zaś słowo SEKRET pochodzi od sekrecji – wydzielin gruczołów dokrewnych.

Szyszynka wydziela DMT w trakcie głębokiego snu, dokładnie wtedy, gdy przed oczyma duszy przepływają nam barwne obrazy. Szczególnie obficie obdarza nas tym składnikiem w momentach narodzin lub śmierci i we wszystkich sytuacjach ekstremalnych jak ciężka choroba, wycieńczający głód, tortury… To z tego właśnie powodu średniowieczni chrześcijanie tak chętnie się biczowali….

Film o DMT – molekuła duszy:

Więcej o szyszynce znajdziesz tutaj:
http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini_krysztalowa_komnata_szyszynka.html
http://instytutarete.pl/poczytaj/cialo/na-zdrowie/470-szyszynka-tunele-rzeczywistosci-i-2012.html

Pozostaw komentarz